Ogłoszenia Biura Nieruchomości, Kwidzyn, ul. Braterstwa Narodów 51 - WGN - strona 3

98 ofert

Mieszkanie na wynajem w bloku Kwidzyn, Osiedle Piastowskie
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kwidzyn
Piętro: 4
Liczba pokoi: 2
Metraż: 52.5m²

Oferta na wyłączność

Oferta WM128-5955
Cena 2 300 zł
cena / m² 44 zł

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Kwidzyn, Grabówko
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kwidzyn
Metraż: 1222m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG128-5954
Cena 89 000 zł
cena / m² 73 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Obiekt hotelowy na  sprzedaż Kwidzyn - Gotowy obiekt inwestycyjny - budynek z 11 lokalami mieszkalnymi
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kwidzyn
Liczba pokoi: 14
Metraż: 407.54m²

Oferta na wyłączność

Oferta SO128-5947
Cena 1 999 000 zł
cena / m² 4 905 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Sztum - Wyjątkowy dworek z hotelem i stajnią w Gościszewie
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Sztum
Liczba pokoi: 16
Metraż: 1522.24m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD128-5525
Cena 7 000 000 zł
cena / m² 4 598 zł

Oferta tylko u nas

Pensjonat na  sprzedaż Sztum - Wyjątkowy dworek z hotelem i stajnią w Gościszewie
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Sztum
Liczba pokoi: 16
Metraż: 1522.24m²

Oferta na wyłączność

Oferta SO128-5527
Cena 7 000 000 zł
cena / m² 4 598 zł

Oferta tylko u nas

Grunt siedliskowy na  sprzedaż Sztum - Wyjątkowy dworek z hotelem i stajnią w Gościszewie
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Sztum
Metraż: 20178m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG128-5526
Cena 7 000 000 zł
cena / m² 347 zł

Oferta tylko u nas

Obiekt magazynowy na  wynajem Kwidzyn - Hala magazynowo produkcyjna do wynajęcia blisko Kwidzyna
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kwidzyn
Liczba pokoi: 3
Metraż: 2232.63m²
Oferta WO128-5807
Cena 33 489 zł
cena / m² 15 zł
OKAZJA!

Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kwidzyn
Liczba pokoi: 1
Metraż: 1293.12m²
Oferta WO128-5806
Cena 19 397 zł
cena / m² 15 zł
OKAZJA!

Obiekt przemysłowy/hala na  wynajem Kwidzyn - Magazyn do wynajęcia blisko Kwidzyna
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kwidzyn
Liczba pokoi: 2
Metraż: 939.51m²
Oferta WO128-5805
Cena 14 093 zł
cena / m² 15 zł
OKAZJA!

Grunt inwestycyjny na sprzedaż Sztutowo, Łaszka
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Sztutowo
Metraż: 4985m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG128-5868
Cena 699 000 zł
cena / m² 140 zł

Oferta tylko u nas

Gospodarstwo rolne na sprzedaż Sztutowo, Łaszka
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Sztutowo
Liczba pokoi: 5
Metraż: 141m²

Oferta na wyłączność

Oferta SO128-5867
Cena 699 000 zł
cena / m² 4 957 zł

Oferta tylko u nas

Dom wolnostojący na sprzedaż Sztutowo, Łaszka
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Sztutowo
Liczba pokoi: 5
Metraż: 141m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD128-5866
Cena 699 000 zł
cena / m² 4 957 zł

Oferta tylko u nas

Lokal handlowy na wynajem Kwidzyn, Centrum
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kwidzyn
Liczba pokoi: 2
Metraż: 55m²
Oferta WL128-5879
Cena 3 000 zł
cena / m² 55 zł

Lokal handlowy na wynajem Kwidzyn, Centrum
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kwidzyn
Liczba pokoi: 2
Metraż: 55m²
Oferta WL128-5878
Cena 3 000 zł
cena / m² 55 zł

Lokal handlowy na wynajem Kwidzyn, Centrum
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kwidzyn
Piętro: 2
Liczba pokoi: 2
Metraż: 54m²
Oferta WL128-5881
Cena 1 700 zł
cena / m² 31 zł
OKAZJA!

Lokal handlowy na wynajem Kwidzyn, Centrum
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kwidzyn
Liczba pokoi: 5
Metraż: 83m²

Oferta na wyłączność

Oferta WL128-5949
Cena 3 000 zł
cena / m² 36 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Lokal handlowy na  sprzedaż Kwidzyn - Przestronny lokal na sprzedaż w centrum Kwidzyna
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kwidzyn
Liczba pokoi: 5
Metraż: 83.2m²

Oferta na wyłączność

Oferta SL128-5948
Cena 499 000 zł
cena / m² 5 998 zł

Oferta tylko u nas

Grunt rolny na sprzedaż Kwidzyn, Braterstwa Narodów
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kwidzyn
Metraż: 23m²
Oferta SG128-5668
Cena 20 000 zł
cena / m² 870 zł

Szukasz nieruchomości w tej okolicy?

Zapisz się na powiadomienia spełniające Twoje kryteria

wgn
Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,3

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies